Sosyal Medya hesaplarımız
Facebook Linkedin Instagram YouTube

HAKKIMIZDA

PUSULA ARGE VE TEKNOLOJİ

Biz, hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin her türlü kurumsallaşma, markalaşma ve sektördeki rekabet güçlerini artırıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözmek ve maksimum müşteri memnuniyeti yaratmak üzerine odaklanmış Ar-ge şirketiyiz. Rakiplerinden ayrıştırmak, her müşterimize özel çözümler ve stratejiler üretmek, müşterimizin pazar payını artırabilmek tüm çalışmalarımızın odak noktasıdır.

2018 Yılında Kurulduk !

Yaratıcılığımızı ve teknolojik bilgiyi ön planda tutarak yaptığımız projelerle gurur duyuyoruz. Takım olarak hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyecan verici dijital çözümler tasarlamak ve geliştirmektir.

NEDEN PUSULA ?

PUSULA ismini koyarken çok düşündük.. Yaptığımız iş , kullandığımız teknoloji, program , yaratıcılık ...vs. içerisinde o kadar çok parça barındırırken müşterilerimize mükemmel bir yön gösteriyoruz.. Aynı Pusula gibi, Yol Gösterici...

Farkımız

Ezber bozar, her müşterimiz için özel işler üretiriz !
Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza , daha fazlası projelerimize kadar her şey size özeldir!

Ezber tasarımları, planları uygulamıyor her bir müşterimiz için özel çözüm planları ve stratejileri geliştiriyoruz. Danışmanlık vermiş olduğumuz her müşterimiz bizim için son derece kıymetli ve her birinin marka kimliklerine uygun olabilecek iletişim tonunda çalışıyor olmamız, reklam yatırımlarından en iyi sonuçları almalarını sağlamamız en belirgin ve temel farkımızdır.İşletmeniz Bizimle daha da büyüyor.